Mamo, tato kochamy Was

Jak co roku w Szkole Podstawowej w Wojakowej odbyło się uroczyste spotkanie z rodzicami z okazji Dnia Mamy i Taty. Uroczystość otwarła dyrekcja szkoły wraz z samorządem uczniowskim.   

 Najmłodsi uczniowie podziękowali rodzicom za trud opieki i wychowania odgrywając scenki opieki nad niemowlętami, tym samym ukazując, że jest to czasami ogromne wyzwanie. Goście mogli zobaczyć efekty pracy zajęć „Little Broadwa” - poznajemy język angielski bawiąc się w teatr, realizowany w ramach projektu finansowanego przez Fundację PZU po lekcjach pn. „Jak przygoda to tylko z wiedzą, bo szkoła po lekcjach uczy, bawi, wychowuje i rozwija!". Uczniowie wystawili od kierunkiem Agnieszki Karpiel „Kopciuszka” w języku angielskim. Całość występu zakończył taniec pt. „The perfect moment”, ćwiczony na zajęciach „Stawiam na aktywność”, również finansowanych przez Fundację PZU.

Każde dziecko podziękowało rodzicom za dar życia, a także obecność kwiatem i buziakiem, bo przecież na co dzień doświadczają tak wiele miłości od swoich najbliższych.

Anna Wańtrych